Galatasaray'da 'sigara' krizi!

Galatasaray'da 'sigara' krizi!
Galatasaray'da 'sigara' krizi!
Sarı-kırmızılı kulüpte çarpıcı bir gelişme yaşandı. Galatasaray Üniversitesi Rektörü Ethem Tolga, Galatasaray Lisesi'nin kapılarını divan kurulu toplantılarına kapattı.

Galatasaray Üniversitesi Rektörü Ethem Tolga, divan kurulu toplantılarının bundan böyle Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılmaması kararı aldı. Tolga'nın gerekçesi ise toplantılar esnasında lisenin çeşitli yerlerinde sigara içilmesi... Bu nedenle toplantıların bundan böyle Türk Telekom Arena'da yapılması kararlaştırıldı.

Galatasaray'dan Ümit Karan'a yanıt!


Fanatik Gazetesi'nden Serdar Dinçbaylı'nın haberine göre; Rektör Ethem Tolga'nın bu kararı divan üyelerinin büyük tepkisini çekti. Karar, daha önceki rektörlerden olan ve üniversitenin kurucuları arasında yer alan Başkan Duygun Yarsuvat'a da hakaret olarak algılandı.

Dygun Yarsuvat, alınan kararı divan kurulu toplantısında ağır sözlerle eleştirdi. Sarı-kırmızılı kulübün 1 numarası, "Bu kulüp burada kuruldu. Bu yasak olmadı. Yerlere sigara atılır, temizlenir. Kalpler temizlenemez" dedi. Yarsuvat'ın bu açıklaması divan üyeleri tarafından alkışla karşılık buldu.

Aynı anda iki takımda oynadı!