Galatasaray'da sıra Chedjou'da

Galatasaray'da sıra Chedjou'da
Galatasaray'da sıra Chedjou'da
Wesley Sneijder ve Hakan Balta'nın sözleşmesini uzatan Galatasaray yönetimi, son haftalarda ortaya koyduğu performansla alkış alan Aurelian Chedjou'yla da nikah tazeleme kararı aldı.

Galatasaray yönetimi, sezon başında yaşadığı sakatlığın ardından takıma geri dönen ve sarı-kırmızılı takımın aldığı iyi sonuçların mimarlarından olan Aurelien Chedjou ile yakın zamanda masaya oturacak. Mukavelesi 2017 yılında bitecek Kamerunlu stopere, hem performansını artırmak hem de diğer oyunculara örnek olması açısından yeni sözleşme önerilecek.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı korkutan haber

Lig TV'nin haberine göre; sarı-kırmızılı yönetim, UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde hareket edildiği için transferde sıfır hata hedeflerken, eldeki yıldızlardan maksimum verim almayı planlıyor. Yönetim bu stratejiyle diğer oyuncuların da motivasyon ve performansını en üst düzeye çekmeyi amaçlıyor.

Öte yandan Galatasaray, bir teknoloji firmasıyla taraftarlarının Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'ya rahat ulaşımını sağlamak için işbirliğine gitti. Türk Telekom Arena'da anlaşma için bir basın toplantısı düzenlendi. İşbirliği kapsamında, Galatasaray taraftarları, uygulamaya kaydolacak 2015-2016 futbol sezonu boyunca Türk Telekom Arena'ya ilk yolculuklarını 40 TL'ye kadar ücretsiz gerçekleştirecekler. Galatasaray, ayrıca tüm loca ve VIP koltuk sahibi yaklaşık 5 bin taraftarına bu platform üzerinden Türk Telekom Arena'ya geliş ve gidişlerde geçerli olmak üzere her biri 70 TL'ye kadar olan 10'ar adet ücretsiz yolculuk sunuyor.

Fenerbahçe'ye iki kötü, bir iyi haber