Galatasaray'da skandal! İstifa yolda

Galatasaray'da skandal! İstifa yolda
Galatasaray'da skandal! İstifa yolda
Sarı-kırmızılı kulüp bir anda karıştı... Başkan Duygun Yarsuvat'ın sert sözlerle hedef aldığı Başkan Yardımcısı Hamdi Yasaman'ın, istifa kararı aldığı iddia edildi.

Sportif A.Ş. Başkanı Hamdi Yasaman ile Abdurrahim Albayrak'ın, Başkan Duygun Yarsuvat'a haber vermeden yeni yabancı kuralının iptaliyle ilgili Tahkim Kurulu'na başvurması ve sonrasında yaşananlar, şok bir istifa ile son bulacak gibi. Başkan Duygun Yarsuvat'ın, Türk Telekom Arena'da yapılan yönetim kurulu toplantısında sert sözlerle hedef aldığı Yasaman'ın, kulüpteki tüm görevlerini bırakma kararı aldığı öğrenildi.

Galatasaray itirazını geri çekti

TÜM GÖREVLERİNİ BIRAKIYOR

Fanatik Gazetesi'nden Serdar Dinçbaylı'nın haberine göre; Yasaman'ın, diğer yönetim kurulu üyelerinin önünde Başkan Yarsuvat'tan duyduğu sözler nedeniyle çok içerlediği ve hem yönetim kurulundaki başkan yardımcılığı hem de Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan istifa edeceği bildirildi. Yarsuvat gibi Hukuk Profesörü olan Hamdi Yasaman'ın, kararını bazı idarecilerle paylaştığı ve yarın istifasını Duygun Yarsuvat'a sunacağı ifade ediliyor.

PRANDELLI'DEN SORUMLUYDU

Hamdi Yasaman, ticaret hukukunda uzman olduğu için kasım ayı sonunda görevine son verilen eski teknik direktör Cesare Prandelli'nin tazminat talebi ve ilgili hukuk sürecini de yönetim adına takip ediyordu. Başkan Duygun Yarsuvat'ın, Yasaman'ın istifası halinde takınacağı tavır şimdiden merak konusu.

Ve Engin Batyar gitti!