Galatasaray'da sürpriz başkan adayı!

Galatasaray'da sürpriz başkan adayı!
Galatasaray'da sürpriz başkan adayı!
Galatasaray Genel Kurul Üyesi Mustafa Cengiz, Mayıs ayında yapılacak seçimde başkan adayı olacağını açıkladı. Böylece Adnan Öztürk ve Turgay Kıran'ın ardından başkan adayı sayısı 3'e çıkmış oldu.

Mustafa Cengiz, Radyospor canlı yayınında sürpriz bir açıklamada bulundu. Galatasaray 'da Mayıs ayında yapılacak seçim hakkında konuşan Cengiz, " Aday olmayı ve önümüzdeki hafta açıklamayı ciddi ciddi düşünüyordum. Bu konuda talep var. Gelişmeler hızlı ve bu yönde oldu. Seçimlerde başkanlığa adayım. Galatasaray'a hiçbir çıkar gözetmeden hizmet eden insanlara bizim başarı dilemekten başka sözümüz olmaz. Bu yarışın bir başarı yarışı olmasını dileriz" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılılarda daha önce Adnan Öztürk ve Turgay Kıran, başkan adaylıklarını açıklamıştı.   

Galatasaray yönetiminde kriz!

GENEL KURUL'DAKİ ŞİKE SÖZLERİ GÜNDEME OTURDU!

Mali Genel Kurul'da eski başkan Ünal Aysal ve mevcut yönetimini sert bir dille eleştiren Cengiz, "Biz niye CAS'a gidiyoruz Prandelli için? Aramızda çok iyi hukukçular var. Süreç iyi yönetilemedi. Bu vizyonsuz ve disiplinsiz harcamalardan Ünal Aysal'ı asla ibra etmem. Her takım bizim kardeşimiz ama şikecilere destek oldunuz mu ben sizi de ibra etmem" şeklinde konuşmuştu.

Galatasaray ile Fenerbahçe'nin 'başkanlık' farkı!