Galatasaray'da Ümit Davala sürprizi

Galatasaray'da Ümit Davala sürprizi
Galatasaray'da Ümit Davala sürprizi
Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından gözler yeni teknik direktörün kim olacağına çevrildi.

Galatasaray'ın başında geçtiğimiz sezon 3 kupa kazanan Hamza Hamzaoğlu ile sürpriz bir şekilde yollar ayrıldı. Futbolseverleri şaşkına çeviren bu kararın ardından gözler sarı-kırmızılı ekibin yeni teknik direktörün kim olacağına çevrildi.

Cimbom'un yeni hocası için ilk olarak ezeli rakip Fenerbahçe'nin eski teknik patronu Ersun Yanal'ın ismi konuşulmaya başlandı. Ancak yönetimden jet hızıyla yapılan açıklamada, kesin bir dille Yanal ile görüşülmediği ve görüşülmeyeceği vurgulandı.

ÜMİT DAVALA BİYOGRAFİSİNİ DEĞİŞTİRDİ

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; bu gelişmenin ardından tecrübeli futbol adamı Mustafa Denizli'nin ismi gündeme geldi. Son sürpriz ise Ümit Davala'nın, twitter hesabında yaptığı değişiklik oldu.

Galatasaray'ın eski yardımcı antrenörü ve futbolcusu Ümit Davala, twitter hesabındaki biyografi köşesini "GalatasaraySK Tec.Director" olarak değiştirdi.

MUSTAFA DENİZLİ & ÜMİT DAVALA

Bu güncelleme önce Ümit Davala'nın yeni teknik direktör olarak takımın başına geçebileceği şeklinde yorumlandı. Ancak daha sonra Mustafa Denizli'nin takımın başına geçip, Ümit Davala'nın da yardımcı hoca olabileceği iddiaları güçlendi.

Hamza Hamzaoğlu'nu da yakan tesadüf!

Galatasaray'dan Ersun Yanal açıklaması