Galatasaray'da Üstünel sürprizi

Galatasaray'da Üstünel sürprizi
Galatasaray'da Üstünel sürprizi
Başkan Ünal Aysal, Mircea Lucescu ve Thomas Tuchel hamlelerinden sonuç çıkmayınca devreye 'transfer sihirbazı' Haldun Üstünel'i soktu.

Teknik direktör arayışında zor günler geçiren Galatasaray , çareyi 'eski dost' Haldün Üstünel'e başvurmakta buldu.

21 milyon euro G.Saray'a, 200 bin euro UEFA'ya


Yönetim kurulu toplantısından "Randevum var" diyerek erken çıkan Başkan Ünal Aysal'ın, yönetimde görevli olduğu yıllar yaptığı sansasyonel transferlerle sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi hâline gelen Haldün Üstünel ile buluştuğu ortaya çıktı.

3puan.com'un haberine göre; Üstünel ile 1.5 saat toplantı yapan Aysal, içerisinde Di Matteo, Schuster, Spaletti, Prandelli, Advocaat, Klinsmann ve Löw'ün olduğu listeyi Üstünel'e danıştı. Eski yönetici ise "Başkanım bu isimlerle olmaz. Bunların hiçbiri Türkiye 'yi tanımıyor" yanıtını verdi.

Takımda gereğinden fazla futbolcu olduğunun da altını çizen Üstünel, "Elinizde 34 tane futbolcu var. Önce hocayı seçin daha sonra da takımda ciddi bir temizlik yapın" dedi.

Bu yaşananlar, "Başkan Ünal Aysal girişimlerinden sonuç alamayınca Haldun Üstünel'i devreye soktu" yorumlarını da beraberinde getirdi. Aysal ise konuyla ilgili olarak, "Fikir alışverişinde bulunuyoruz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray: Şike konusunda gerçekler