Galatasaray'da Yekta Kurtuluş krizi!

Galatasaray'da Yekta Kurtuluş krizi!
Galatasaray'da Yekta Kurtuluş krizi!
Sarı-kırmızılılarda Yekta Kurtuluş ile yollar ayrılıyor. Bonservisinin bedelsiz verilmesini isteyen 29 yaşındaki orta sahanın, "2.5 milyon Euro getir, ayrıl" yanıtını aldığı iddia edildi. Tecrübeli futbolcunun menajeri ise bu iddiaya açıklık getirdi.

Galatasaray 'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun kamp kadrolarına dahil ettiği, ancak burada sergilediği başarılı performansa rağmen bileti kesilen Yekta Kurtuluş, sarı-kırmızılı takımın bugün gerçekleşen antrenmanına çıkmadı.   

Podolski'den Fenerbahçe mesajı!

Sporx.com'un haberine göre; Hamza Hamzaoğlu'nun ardından yönetim ile görüşen tecrübeli futbolcu, bonservis konusunda kolaylık gösterilmesini ve bedelsiz olarak ayrılmak istediğini ifade etti.

Yönetimin, Kasımpaşa'dan 3 milyon 750 bin Euro 'ya transfer edilen Yekta Kurtuluş'a yanıtı ise "2.5 milyon Euro bonservis bedelini getir ve ayrıl" şeklinde oldu.

"GALATASARAY BİZE İZİN VERDİ"

Yekta Kurtuluş'un menajeri Engin Kırkpınar, konuyla ilgili Habertürk'e açıklamalarda bulundu. Kırkpınar, "Galatasaray Kulübü bize takım bulmamız konusunda izin verdi. Bu izne dayanarak Yekta antremana katılmadı. Yekta için 2.5 milyon Euro istendi iddiaları doğru değil. Yekta’yı isteyen birçok takım var. Görüşmelerimiz sürüyor" ifadelerini kullandı.

Ve Galatasaray kararını verdi