Galatasaray'dan Aatif için resmi teklif

Galatasaray'dan Aatif için resmi teklif
Galatasaray'dan Aatif için resmi teklif
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Faslı yıldız Aatif Chahechoue'nin Galatasaray'a transferine ilişkin konuştu.

Galatasaray 'ın yurt içi transferindeki isimlerden biri olan Aatıf Chahechoue ile ilgili en önemli açıklama Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'dan geldi. Sarı-kırmızılı kulüple Faslı yıldızın transferi için görüştüklerini doğrulayan Otyakmaz, bir de tarih verdi.   

Ve Galatasaray düğmeye bastı

Fanatik.com.tr'ye konuşan Otyakmaz, "Galatasaray'ın Aatıf'ı istediği doğru. Oyuncumuzu isteyen birçok kulüp var. Galatasaray'la da transfer konusunda görüştük. Karşılık taleplerimizi birbirime ilettik. Hafta içerisinde bir kez daha görüşmemiz olacak. O görüşme sonrası biraz daha net konuşabiliriz" ifadelerini kullandı.

8 MİLYON EURO BONSERVİS

İddialara göre Sivasspor Başkanı, Galatasaraylı yöneticilerle ilk görüşmede 28 yaşındaki hücum oyuncusu için 8 milyon Euro bonservis bedeli talep etti. Dursun Özbek ve ekibinin ise transferi 5-6 milyon Euro arasında bir miktarla bitirmek istediği öğrenildi.

2012'den bu yana Sivasspor forması giyen Aatif'ın, Sivasspor'la olan sözleşmesi geçtiğimiz yıl yenilenmişti. Faslı yıldızın yeni kontratı Haziran 2017'de son bulacak.

Arena'ya devrim gibi proje!