Galatasaray'dan Alex Telles açıklaması

Galatasaray'dan Alex Telles açıklaması
Galatasaray'dan Alex Telles açıklaması
Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, 2-1 kazandıkları Trabzonspor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Radikal.com.tr - Şükrü Ergün, "Çok önemli bir 3 puan. Trabzonspor karşısında alınan galibiyet bu ligde çok önemli. Önümüzde oynanacak bir devre varken, 3 puanlık sistemde farkın kapanabileceğini sanıldığı kadar çok vahim olmadığını her zaman söyledik. Rakibimiz puan kaybetti, biz 3 puan kazandık. Fark azalmaya başladı. İkinci yarıda çok daha değişik ve çok daha iyi bir galatasaray göreceğimizi söylemiştik. Bu puan farkının çok önemli olmadığına ve kapanacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Galatasaray 2-1 Trabzonspor


"ALEX İLE İLGİLENİYORUZ, AMA..."

Gremio forması giyen Brezilyalı futbolcu Alex Telles'in sözleşme imzalamak için İstanbul 'a geldiği iddialarına da yanıt veren Ergün, "Böyle bir söylenti var, ama bana gelmiş bir bilgi yok. Bu haberi kulüp içinde teyid ettiremedim. Kendisiyle ilgileniyoruz, ama İstanbul'a gelmedi" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Basın Sözcüsü, iki gol atarak galibiyeti getiren Burak Yılmaz için ise "Burak üzerindeki kara bulutları dağıttı. Bunda taraftarımızın da payı çok büyük. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Hem takımı, hem Burak'ı hem de futbolcuları böyle desteklmeye devam ederlerse başarılı olmamız için hiç bir neden yok" dedi.

Aysal: Telles neden olmasın?