Galatasaray'dan Beşiktaş'a 'evet'

Galatasaray'dan Beşiktaş'a 'evet'
Galatasaray'dan Beşiktaş'a 'evet'
Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, Beşiktaş'ın derbiyi Konya'da oynama isteğine olumlu baktıklarını söyledi

RADİKAL - Galatasay Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, " Beşiktaş 'tan bize henüz bir teklif gelmedi. Ancak medyadan takip ettiğimiz kadarıyla 16. hafta oynayacağımız maçı Konya'da yapmak istiyorlar. Biz böyle bir öneriye hayır demeyiz. Kış olması nedeniyle Konya'daki hava şartları veya seyahat giderlerimizi bahane edip taleplerine engel olmayız. Sonuçta Beşiktaş stadı yapımda olduğu için böyle hareket ediyor. Böyle bir karar belki bizim için dezavantaj da olabilir. Ama 3 puandan daha önemli şeyler var. Beşiktaş'ın vereceği karara saygı duyarız" dedi.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Beşiktaş'tan teklif gelmesi durumunda bunu yönetime sunacaklarını kaydeden Dürüst, " Başkan ve yönetimimiz yeni bir sayfa açarak her kurum ve kulüple iyi ilişkiler içinde olmak istiyor. Zaten Beşiktaş'ın düşüncesine karşı çıkmak bu politikamıza da ters düşer" diye konuştu. Bu arada Başkan Yarsuvat'ın, G.Antep deplasmanın ardından yarınki Konya maçında da tribündeki yerini alacağı öğrenildi.

'Abdurrahim Albayrak bize tuzak kurdu'

'Devler Ligi'nin en kötüsü Galatasaray

Bu sezon Galatasaray: 4'üncü yıldız mı, 4'üncülük mü?