Galatasaray'dan Bruma açıklaması

Galatasaray'dan Bruma açıklaması
Galatasaray'dan Bruma açıklaması
Sarı-kırmızılı kulüp, Bruma transferi için Sporting Lizbon ile görüşmelere başlandığını Borsa'ya bildirdi.

Galatasaray Sportif Sinai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'den Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklama şöyle:
"Profesyonel futbolcu Armindo Tue na Bangna (Bruma)'nın kulübü Sporting Clube De Portugal-Futebol SAD ile oyuncunun transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."

G.Saray'ın rakibine suç duyurusu

ÜNAL AYSAL MÜJDEYİ VERDİ

Başkan Ünal Aysal, Bruma transferiyle ilgili Hürriyet'e yaptığı açıklamada, "Bruma çok önemli ve Galatasaray’ın gelecek adına çok büyük beklentiler içinde olacağı bir futbolcu. Şu anda artık kontrat müzakereleri yapılıyor. Resmi işlemler, son prosedürler görüşülüyor. Futbolcu ve Sporting Kulübü ile hemen hemen her şartlarda mutabıkız. Fatih Hoca’nın raporu ile uzun süredir istediğimiz ve peşinde olduğumuz bir futbolcuydu. Ancak oyuncunun da kulübü ile yaşadığı sorunlar nedeniyle belki de aylar önce bitecek olan konu, transferin son gününe kaldı" şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN SON GÜN

Galatasaray'ın, 17 Eylül'de başlayacak Şampiyonlar Ligi mücadelesi için bugün 24:00'e kadar UEFA'ya kadro bildirimi yapması gerekiyor.

Sneijder için ManU itirafı