Galatasaray'dan Ersun Yanal açıklaması

Galatasaray'dan Ersun Yanal açıklaması
Galatasaray'dan Ersun Yanal açıklaması
Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Fatih İşbecer, kendilerini yeni başarılara taşıyacak iyi bir teknik direktörle anlaşacaklarını belirtirken, Ersun Yanal iddialarına yanıt verdi.

İSTANBUL - GSTV'ye açıklamada bulunan Kulüp Genel Sekreteri Fatih İşbecer, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yollarını dostane bir şekilde ayırdıklarını dile getirerek, "Hocamız ve başkanımız aralarında anlaştı. Hocamıza bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz" dedi.

Hamza Hamzaoğlu'nu da yakan tesadüf!

Teknik direktör Ersun Yanal konusundaki iddialar üzerine geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamayı hatırlatan Fatih İşbecer, "Taraftarlarımızın resmi kanallardan yapılacak açıklamalar dışında hiçbir şeye itibar etmemesini rica ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde resmi sitede yalanladığımız bir isim hakkında medyada tekrar bir şeyler yazılıyor. Galatasaray'ın böyle bir isimle anlaşması söz konusu değil. Galatasaray camiasının ağırlığını taşıyabilecek, bizi yeni başarılara taşıyabilecek, alanında en iyilerden olan bir teknik direktörle anlaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

İşbecer, Spor Toto Süper Lig'de hafta sonunda yapacakları Antalyaspor maçında takımın başında kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in olacağını da sözlerine ekledi. (AA)

Antalyaspor maçında takımın başında Taffarel olacak