Galatasaray'dan Ersun Yanal'a cevap

Galatasaray'dan Ersun Yanal'a cevap
Galatasaray'dan Ersun Yanal'a cevap
Fenerbahçe'nin eski hocası Ersun Yanal, Galatasaray'ın yeni yönetimiyle temaslara başladı. Aldığı ilk yanıt "Sana sıcak bakmayan önemli bir kesim var" oldu.

Ersun Yanal, adeta 4 koldan Galatasaray ’ı kovalıyor. Hatta Galatasaraylı bazı idarecilerle temas kurdu ve şampiyonluk sözü verdi. Ancak sarı-kırmızılılardan beklediği yanıtı şimdilik alamadı.

Hagi'den Galatasaray açıklaması


Bugün Gazetesi'nin haberine göre; tecrübeli teknik adama "Senin işin imkansız değil ama çok zor görünüyor. Camiada sana sıcak bakmayan, teknik direktörlüğüne muhalif önemli bir kesim var" denildiği öğrenildi. Taraflar arasındaki görüşmeler noktalanmadı, ama Yanal’ın daha önce çalıştığı takımlarda Galatasaray ile sorunlar yaşadığı biliniyor.

AVANTAJLARI DA VAR

Ersun Yanal ile Galatasaray arasındaki görüşmelere kulübe yakın bir iş adamı da aracılık ediyor. Yanal’ın dezavantajı kendisine camiadaki olumsuz bakış açısı olsa da bazı avantajları da yok değil.

Fenerbahçe ’yi ilk yılında şampiyon yapması, Selçuk İnan (Manisaspor-Trabzonspor), Hakan Balta (Manisa), Umut Bulut (Trabzonspor), Tarık Çamdal, Veysel Sarı (Eskişehirspor) gibi önemli silahların teknik direktörlüğünü üstlenmiş olması gibi artıları da bulunuyor.

Florya'da sorun ne? İşte yanıtı