Galatasaray'dan ince gönderme!

Galatasaray'dan ince gönderme!
Galatasaray'dan ince gönderme!
Sarı-kırmızılı kulüp, resmi twitter hesabından, 'kek kalıbı' eleştirileri yapılan 4. yıldız fotoğrafını paylaşırken, "Bu sevda hiçbir kalıba sığmaz. Anlayamazsınız" mesajı yayımladı.

RADİKAL - Galatasaray , sezon başında yapılan 4. yıldız organizasyonu ile ilgili 'kek kalıbı' şeklinde dalga geçenlere sosyal medya üzerinden ince bir göndermede bulundu.

Galatasaray'a 200 milyon TL

Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları, 'kek kalıbı'na benzettikleri yıldızın içine girerek poz veren sarı-kırmızılılar ile dalga geçmişti. Ancak şimdi söz sırası şampiyon olan Galatasaray'a geldi. Ezeli rakip Fenerbahçe’nin önünde 20. şampiyonluğunu ilan eden Cimbom, twitter'dan yıldız kalıbı resmini paylaştı ve fotoğrafın altına "Bu sevda hiçbir kalıba sığmaz. Anlayamazsınız" notunu düştü.

"O KEK KALIBI VAR YA..."

Sarı-kırmızılı futbolcu Yekta Kurtuluş, konu hakkında GS TV’ye yaptığı açıklamada "O kek kalıbı olan var ya yıldızlı. Mümkünse şampiyonluk kutlamasında o kek kalıbı orada olsun” dedi. İdari Menajer Cenk Ergün de yönetime bu teklifi sunduğunu belirterek, "Şampiyonluk kutlaması toplantısında söylediğim tek şey buydu" ifadelerini kullandı.