Galatasaray'dan 'komik' transfer teklifi!

Galatasaray'dan 'komik' transfer teklifi!
Galatasaray'dan 'komik' transfer teklifi!
Bu sezon kadrosuna kattığı yabancı oyuncuların silik performansıyla tepki çeken sarı-kırmızılı kulübün, sezon başında yaptığı ilginç bir transfer görüşmesi ortaya çıktı.

Transfer döneminin yaklaşmasıyla beraber, menajerler birbiri ardında açıklamalar yapmaya başladı. Bu açıklamalardan biri de Sebastian Giovinco'nun menajeri D'Amico ile ait.   

Galatasaray fena karıştı: İstifa et!

"PRANDELLI ÇOK İSTEDİ"

Sporx.com'da yer alan habere göre; teknik direktör Cesare Prandelli'nin Galatasaray'da görev yaptığı dönemde Giovinco'nun transferi için Galatasaray ile Juventus arasındaki köprüyü kuran D'Amico, "Galatasaray ile uzun bir süre transfer için görüştük. Bu transfer için 2 kez İstanbul 'a gittim ve yetkililer ile konuştuk. Prandelli bu transferi çok istedi ancak Türk kulübü Juventus'a komik bir teklif yaptığı için bu transfer gerçekleşmedi" şeklinde konuştu.

Galatasaray'a transferi gerçekleşmeyen 28 yaşındaki oyuncu, Amerikan Ulusal Futbol Ligi ekiplerinden Toronto’yla anlaştı. Start alan ABD MLS Ligi'nde şu ana kadar 3 maça çıkan Sebastian Giovinco'nun Toronto'dan aldığı yıllık ücret resmi olarak açıklanmasa da İtalyan basınına göre bu rakam 3.5 milyon Euro civarında.

Arena'nın çatısı pahalı geldi!