Galatasaray'dan Nihat Doğan açıklaması

Galatasaray'dan Nihat Doğan açıklaması
Galatasaray'dan Nihat Doğan açıklaması
Sarı-kırmızılılarda eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın vahşice öldürülmesi sonrası attığı tweet büyük tepki çeken Nihat Doğan'ın, kulüpten ihracı için Disiplin Kurulu'na başvuru yaptı. Camiada büyük ses getiren bu gelişme hakkında Kulüp İkinci Başkanı Hamdi Yasaman'dan açıklama geldi.

Hamdi Yasaman, Mersin 'in Tarsus ilçesinde öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan için çok üzgün olduklarını belirterek, Nihat Doğan 'ın yazdıklarını doğru bulmadıklarını vurguladı.

Nihat Doğan'ın Galatasaray'dan ihracı istendi


Skorer.com'a konuşan Galatasaray İkinci Başkanı, yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında bu konunun görüşüleceğini belirterek, "Galatasaray camiasından Nihat Doğan'a karşı bir reaksiyon var, bunu biz de görüyoruz. Evet, bir şey yapılması gerekiyor. Ancak önce toplanmamız lazım" dedi.

Yasaman, Galatasaray yönetiminin yazıştığı bir WhatsApp grubu bulunduğunu ve orada da ciddi şekilde Nihat Doğan'a tepki gösteren yöneticilerin olduğunu açıkladı.

Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi


  http://www.radikal.com.tr/129437112943712

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  cehalet ve felsefe - user494461

  Daha konuştuğu dilin basit imla kurallarını bile bilmeden filozofluğa soyunan bu adamın kulüpten ihraç edilmesi gerekir. Bir fenerbahçe taraftarı olarak Adnan Öztürk'ü destekliyorum...Büyüklük yalnızca maç sonuçları , alınan kupalar , ekonomik durum vb.. kriterleri ile ölçülmez...Böylelerini bünyede barındırmamak ta büyüklüktür...

  Büyük kanaat önderi - Sci_Cop

  Bu kişiden onu yaratanlar da sorumludur. Gereğini yapsınlar.