Galatasaray'dan Podolski bombası

Galatasaray'dan Podolski bombası
Galatasaray'dan Podolski bombası
Galatasaray, kadrosuna kattığı Lukas Podolski'ye özel ürünleri satışa sundu. Ancak Alman yıldızın ismi tişörtlere yanlış yazıldı. Hata kısa bir süre sonra düzeltildi. Yapılan bu hata daha önce kaptan Sabri Sarıoğlu için hazırlanan 'Sarbi' formasını akıllara getirdi. Hata twitter'da da TT oldu.

Galatasaray , uzun süredir kadrosuna katmak için uğraştığı Lukas Podolski'ye resmi imzayı attırırken bu transfer sarı kırmızılı camiada büyük sevinç yarattı.

Alman yıldız 3+1 yıllık sözleşmeye imza atarken, sempatik hareketleri ile taraftarların ilgi odağı haline geldi. Galatasaraylı yetkililer ise transferin ardından harekete geçti ve Podolski ürünlerini GSStore'un internet üzerinden satışa sunduğunu açıkladı.

Galatasaray Kulübü, Lukas Podolski'nin transferi sonrası satışa sunmak üzere Lukas Podolski tişörtleri hazırladı. Ancak tişörtlere Podolski'nin ismi yanlış basıldı. Alman yıldızın ön ismi olan 'Lukas' yerine 'Lucas' yazıldı. Hata bir süre sonra fark edildi. 'Lucas' yazılı tişört, GS Store'un sitesinden kaldırıldı ve doğru telaffuzlu tişört eklendi.

Öte yandan 'Lucas' kelimesi mikroblog sitesi Twitter'ın Türkiye gündemi listesinde trend topic oldu.