Galatasaray'dan reklam anlaşması

Galatasaray'dan reklam anlaşması
Galatasaray'dan reklam anlaşması
Sarı-kırmızılı kulüp, reklam satışlarını yürütmek için Fox International Channels ile özel bir anlaşma yaptı.

Galatasaray Kulübü, kendi mecralarının reklam satışı için Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilen imza töreniyle, uluslararası medya kuruluşu Fox International Channels ile anlaşma imzaladı. İmza törenine; Başkan Ünal Aysal, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Fox International Channels Güneydoğu Avrupa , Kafkaslar ve Orta Asya Kıdemli Başkan Yardımcısı Adam Theiler, Fox International Channels Türkiye Satış Başkanı Mehmet İçağasıoğlu ve Hollanda Birinci Ligi Eredivisie’nin CEO’su Alex Tielbeke katıldı.

Ünal Aysal'dan şaşırtan cevap


Anlaşma çerçevesinde Galatasaray TV, Galatasaray Dergisi, Galatasaray Resmi Facebook, Twitter, Youtube, Instagram ve Foursquare Hesapları ile ilgili reklam satışları Fox International Channels tarafından yürütülecek. Bu mecralara ek olarak, gerekli görüldüğü hallerde, futbolcu hakları, forma anlaşmaları, amatör branş sponsorluk hakları ve saha içi reklam satışlarında da FIC, Galatasaray’a destek olacak.

Ünal Aysal, anlaşma duyurusunun yapıldığı törende şunları söyledi:
"Dünyanın en büyük uluslararası multimedya kuruluşu olan Fox International Channels ile işbirliğine gitmekten büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Fox’un küresel pazardaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle global bir marka olan Galatasaray’a vereceği destek ve yaratacağı pozitif etkiden hiç kuşkumuz yok. Bu işbirliğinin, başarılı ve uzun vadeli bir birliktelik olmasını umuyor, yeni dostlarımıza Galatasaray ailesine hoş geldiniz diyorum."

Fox International Channels Türkiye Reklam Satış Başkanı Mehmet İçağasıoğlu ise "FIC’nin reklam satış konusunda global ve yerel tecrübesinden gelen güçlü deneyimini Galatasaray ile paylaşacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. FIC’nin geniş yelpazesine Türkiye’nin en güçlü ve köklü spor kulübünün eklenmesi ile birlikte reklam verenlere daha bütünleşik çözümler sunma şansını elde edeceğiz. Galatasaray’ın eşsiz mecraları ise geniş bir global deneyim, pazarlama çözümleri üretmekte iddialı bir uzmanlık ve müşterilerin taleplerini karşılamakta kendini kanıtlamış bir beceriyle buluşacak" ifadelerini kullandı.

Genç Aslanlar da Devler Ligi'nde

G.Saray'ın borcu dudak uçuklattı