Galatasaray'dan şaşırtan teklif

Galatasaray'dan şaşırtan teklif
Galatasaray'dan şaşırtan teklif
Roberto Mancini ve Cesare Prandelli dönemlerinde Joel Campbell'ın transferi için Arsenal'in kapısını çalan Galatasaray'ın, İngiliz devi ile yaptığı görüşmelerin detayları ortaya çıktı.

Arsenal forması giyen Joel Campbell'ın menajeri ve danışmanı Joaquim Batica, 22 yaşındaki Kosta Rikalı oyuncuyla ilgili transfer itirafında bulundu.

Galatasaray'da Fernandao sürprizi


"BİZİ ŞAŞIRTAN BİR TEKLİFTİ"

Sporx.com'da yer alan habere göre; Portekiz'de verdiği özel bir röportajda Joel Campbell'in transferi için Benfica'nın yanı sıra Türkiye 'den Galatasaray ile de uzun bir süre görüşme halinde olduklarını ifade eden Batica, "Benfica, Campbell için çok cazip bir teklif sundu, ama bu teklif Arsenal tarafından geri çevrildi. Benfica'nın ardından Galatasaray da Campbell için istekliydi. Ancak Türk kulübü oyuncumuz için satın alma opsiyonlu düşük bir miktarlı kiralık teklifini önerdi. Bizi şaşırtan bir teklifti. Wenger'in böyle bir duruma izin vermeyeceğini biliyorduk" şeklinde konuştu.

Olivier Giroud, Danny Welbeck ve Yaya Sanogo gibi isimlerin yanında yedek kulübesine mahkum olan Campbell hakkında açıklamalarda bulunan Arsene Wenger, "Jose bizimle kalacak ve hem bizim hem de kendi gelişimine katkı sağlayacak. Şu anda transfer ile ilgili görüşmelerde bulunmak ya da konuşmak yersiz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'dan 1. Lig'e gitti