Galatasaray'dan Schuster sürprizi

Galatasaray'dan Schuster sürprizi
Galatasaray'dan Schuster sürprizi
Beşiktaş'ın eski hocasıyla görüşen Galatasaray'ın, Bernd Schuster'i Türkiye Ligi'ni tanıdığı için tercih ettiği öğrenildi.

Teknik direktör arayışına hız veren ve liste başına Ottmar Hitzfeld’i koyan Cimbom’da listeye tanıdık bir Alman teknik adam da alındı. Beşiktaş ’ı 2010-11 sezonunda çalıştıran Bernd Schuster, Galatasaray ’ın önemli antrenör adaylarından biri haline geldi.

Ve Lucescu son noktayı koydu


Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; takımın başına Alman ya da Hollanda ekolünden bir teknik adamı getirmek isteyen başkan Ünal Aysal’ın, Türkiye Ligi’ni ve ortamı yakından tanıması nedeniyle Schuster ile temasa geçtiği ortaya çıktı.

"OTTMAR HITZFELD’E 1+1’LİK TEKLİF"

Ekim 2013’te “30 yıldır teknik direktörlük yapıyorum ve artık durmam gerekiyor. Hayatta futboldan daha önemli şeyler de var“ diyerek Dünya Kupası sonrası emekli olacağını açıklayan Ottmar Hitzfeld’i, sarı kırmızılılar 1+1 yıllık sözleşme ile ikna etmeye çalışacak. Haziran 2014’te sözleşmesi sona eren Hitzfeld kısa süreli kontrat ile imza attırılmak için çaba harcanacak.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, tecrübesi ve başarıları nedeniyle hem sarı kırmızılı camia hem de kamuoyunun kabul edeceği Alman hocayı ikna etmek için yoğun çaba harcayacak.

Alex Telles'e Sneijder şoku