Galatasaray'dan Serdar için resmi teklif

Galatasaray'dan Serdar için resmi teklif
Galatasaray'dan Serdar için resmi teklif
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun, Bursasporlu oyuncu Serdar Aziz'in transferi için yeşil-beyazlı yöneticilerle görüştü.

BURSA (AA) - Bursa'da Serdar Aziz ve menajeri Haluk Canatar ile Çekirge semtinde bir otelde kahvaltı yapan Bülent Tulun, öğle saatlerinde ise aynı mekanda Canatar'ın yanı sıra Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Rıdvan Şen ve Sportif Direktör Barış Güçlü ile bir araya geldi.

Engin Baytar'dan Mancini'ye şok cevap!


Tulun, yaklaşık iki saat süren görüşme sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor Kulübü yöneticilerinin, dostları olduğunu ve onlarla her zaman her konuda görüşmelerde bulunduklarını söyledi. Galatasaray ile Bursaspor yöneticilerinin her zaman görüşebileceğini dile getiren Tulun, Bursa'ya sürekli geldiğini anlattı.

Şen de Tulun'un yaklaşık iki hafta önce kendilerini telefonla arayıp görüşme talebinde bulunduğunu bildirdi. Bundan dolayı onu Bursa'ya davet ettiklerini aktaran Şen, şöyle konuştu:
"Birlikte yemek yedik. İki kulüp arasındaki dostluğu pekiştirmek adına görüşmelerimiz oldu. Bu sadece Serdar ile alakalı değil, genel bir görüşme oldu. Şu an Serdar bizim olmazsa olmazımız. Kendisini satma gibi bir düşüncemiz olmadığını da kendilerine söyledik. Galatasaray'ın futbolcuları hakkında bilgi aldık. Bunu yönetim kurulundaki arkadaşlarla değerlendireceğiz. Galatasaray'ın kiraya vereceği futbolcular da önümüzdeki hafta netleşecek. Her kulüple olduğu gibi Galatasaray ile de görüşmelerimiz olabilir. Fikrimizi söyledik. Şu an Serdar'ı verme gibi bir düşüncemiz yok."

Galatasaray'a transfer olacak mı?

CEYHUN VE YEKTA'YI SORDU

Şen, bir gazetecinin, Fenerbahçe 'nin İsveçli oyuncusu Samuel Holmen'in transferiyle ilgili sorusunu, "Şu an hiçbir şey söyleyemeyeceğim. Her şey olabilir" diyerek yanıtladı.

Bu arada, Şen'in, Tulun'a, Ceyhun Gülselam ve Yekta Kurtuluş'un durumlarını da sorduğu öğrenildi.

Devlet Galatasaray ile mahkemelik oldu!