Galatasaray'dan sürpriz Salih Dursun teklifi

Galatasaray'dan sürpriz Salih Dursun teklifi
Galatasaray'dan sürpriz Salih Dursun teklifi
Sarı-kırmızılılar, Burak Yılmaz'ın Çin'e transferi nedeniyle bordo-mavili kulübe ödemesi gereken para yerine şehre heykeli dikilecek Salih Dursun'un bonservisini önerecek.

Burak Yılmaz’ın, Çin’in Beeijing Gouan Kulübü’ne 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transferi nedeniyle Trabzonspor ’a 2 milyon Euro ödemesi gereken Galatasaray , sürpriz bir öneri yapma kararı aldı.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; sarı-kırmızılılar, ezeli rakibine bu parayı ödemek yerine kiralık olarak bordo-mavili takımda oynayan Salih Dursun ’un bonservisini teklif edecek. İki sezon önce kiralık olarak Trabzonspor’a giden tecrübeli oyuncunun kontratından yazan satın alma opsiyonu 1 milyon 750 bin Euro.

Galatasaray-Trabzonspor maçında tartışmalı kararlara imza atan hakem Deniz Ateş Bitnel’e gösterdiği kırmızı kart sonrasında Karadeniz ekibi ve taraftarının büyük sevgisini kazanan Salih Dursun’un şehre heykeli de dikilecek. Eğer Trabzonspor, Galatasaray’ın sunacağı teklifi kabul ederse Burak Yılmaz için sarı-kırmızılılar sadece 250 bin Euro ödeme yapacak.