Galatasaray'dan taraftara çağrı

Galatasaray'dan taraftara çağrı
Galatasaray'dan taraftara çağrı
Sarı-kırmızılı kulüp, THY Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanacak Galatasaray Liv Hospital-Laboral Kutxa maçı öncesi sarı-kırmızılı taraftarlara çağrıda bulundu.

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü'nden "Taraftarımıza önemli çağrı" başlığıyla yapılan açıklamada, İspanyol temsilcisi Laboral Kutxa ile oynanacak maçta taraftarın salonu dolduracağından şüphe duyulmadığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:
" Maç öncesi, maç sırasında ve sonrasında takımımızı desteklerken kulübümüzün herhangi bir ceza ile karşılaşmamasına özen gösterilmesi konusunda tüm taraftarlarımızın yardımını bekliyoruz. Salon içinde patlatılan maytap, tribünde çalınan düdük ya da sahaya atılan basit bir cisim bile önemli cezai sonuçlara neden olacaktır."

Taraftarın sakin olmaya çağrıldığı açıklamada, "Sporcuların üst düzey mücadelesi sırasında yaşanacak herhangi bir gerginlikte ya da hatalı bir kararın çalındığı düdükte dahi salondaki taraftarımızın sakin olup takımını en sağlıklı biçimde desteklemeye devam etmesi, bu maçı kazanma yolunda atacağımız en büyük adım olacaktır" şeklinde görüş bildirildi. (AA)