Galatasaray'dan tarihi karar!

Galatasaray'dan tarihi karar!
Galatasaray'dan tarihi karar!
Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin rakipleri karşısında sahadan mağlubiyetle ayrılmasıyla Süper Lig'de liderliğe yükselen Galatasaray'da flaş bir gelişme yaşandı.

Bu sezon Türk Telekom Arena'daki maçların çoğunu yarısından fazlası boş tribünler önünde oynayan sarı-kırmızılılarda yöneticiler, taraftarlara sık sık "Maçlara neden gelmiyorsunuz?" diye sitem ediyordu. Kulüp başkanı Duygun Yarsuvat başta olmak üzere bütün yöneticiler, son olarak dün taraftarlara yeni bir çağrıda bulunarak; önümüzdeki cuma günü Arena'da yapılacak Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor maçında tribünlerin dolmasını istedi.

Galatasaray'a bir darbe daha!

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; yönetimin bu seslenişi anında cevap buldu ve bu kez taraftarlardan bir çağrı geldi. Türk Telekom Arena'nın ulaşım problemine dikkati çeken taraftarlar, sosyal medya üzerinden, "Maçlara bizimle gelin ve nasıl bir yol çilesi çektiğimizi görün" yanıtı verdi.

Taraftarların bu davetine, yönetim kurulu üyesi Cem Kınay yine sosyal medya üzerinden cevap verip, "Organizasyonu yapın; yer ve saat bildirin. Ben orada olacağım. Diğer yönetici arkadaşları ve GS TV'yi de çağıracağım. Maça hep birlikte gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Böylece Galatasaray tarihinde belki de bir ilk kez yöneticiler ve taraftarlar, İstanbul 'da oynanacak bir karşılaşmaya birlikte gidecek.

Melo hem kendini hem Galatasaray'ı yaktı!