Galatasaray'dan Volkan'a cevap!

Galatasaray'dan Volkan'a cevap!
Galatasaray'dan Volkan'a cevap!
Süper Kupa maçında Felipe Melo ile yaşadığı gerginlik ve karşılaşma sonrası yaptığı açıklamayla gündem yaratan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'e Galatasaray'dan büyük tepki var.

İSTANBUL - Şükrü Ergün, Manisa 19 Mayıs Stadı'nda gerçekleştirilen, ancak alınan sonuçtan çok tribünlerden sahaya atılan yabancı maddeler ve Fenerbahçeli Volkan Demirel'in Galatasaraylı Felipe Melo'ya yönelik sözlerinin ön plana çıktığı maçı değerlendirdi.

"Volkan Demirel'i zehirlemek istiyorum"


"Takımımızın sergilediği futbolla ilgili tabii ki konuşmak isterdim. İyi olunur, kötü olunur, sonra toparlanılır, maçlar, kupalar kazanılır veya kaybedilir. Bunlar çok önemli değil. Hayatın normal akışı içinde bunların hepsi var" ifadelerini kullanan Ergün, sözlerine şöyle devam etti:
"Manisa'da maçtan önce, maç sırasında ve sonrasında yaşananlar, artık kabul edilemeyecek seviyeye geldi. Durumun daha da kötüye gittiğini gösteriyor. Orada yaşananlar, herhangi bir kulübün stadında olsaydı, çok ciddi cezalar verilir, para cezası uygulanırdı. Stat kapatılırdı. Bu müsabakayı Türkiye Futbol Federasyonu organize etti. Tamamen kendi sorumluluklarında, kontrollerinde yaptılar. Şimdi kime ceza kesecekler merak ediyorum. Federasyonu kim cezalandıracak?"

"TAKIMIMIZI İYİ GÖRMEDİM"

Şükrü Ergün, Galatasaray takımının Fenerbahçe karşısında ortaya koyduğu futbol için beklentilerin altında kalındığını söyledi. Takımın son durumunu iyi görmediğini ifade eden Ergün, "Bu gerçek, ama bunu çok da önemsemiyorum. Takımımız düzelir. Transfer çalışmaları da sürüyor ancak hala sonuçlanmadı. Tüm bu çalışmalar bittikten sonra durumu konuşabiliriz" diye konuştu.

Ergün, yönetimde istifalar olduğu yönündeki haberlerle ilgili de ismi geçen Necati Demirkol ile Mehmet Karlı'nın zaten yedek üye olmasından dolayı istifa edemeyeceklerini kaydetti.

Volkan Demirel'den Melo için olay sözler!

"BENİ RAHATSIZ EDİYOR"
Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'in, oyuncuları Felipe Melo'ya yönelik sarf ettiği, "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin" sözlerini seviyesiz bulduğunu, bu durumun kendisini rahatsız ettiğini dile getiren Ergün, "Ön planda olan şey, bu seviyesiz tutumlar. Bu pespayelik beni rahatsız ediyor. Bunun içinde olmak istemiyorum. Şimdi önemli olan, futbol otoritelerinin bu tavırlar karşısında takınacağı tutumdur" değerlendirmesini yaptı. (AA)

Fotoğraflarla olaylı derbi