Galatasaray'dan Volkan'a tepki

Galatasaray'dan Volkan'a tepki
Galatasaray'dan Volkan'a tepki
Sarı-kırmızılı yönetim, "Belediye sokak köpeklerini zehirlesin yoksa iş bana kalacak" açıklaması nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in yapacağı savunmaya tepki gösterdi.

Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Süper Kupa'ya damgasını vuran Volkan Demirel'in, savunmasında kullanacağı "Felipe Melo bana küfür etti" iddiasına yanıt verdi.

İşte Volkan Demirel'in savunması


"SAHADA KİMSENİN DUYMADIĞI KÜFRÜ VOLKAN NASIL DUYMUŞ?"

Hürriyet 'ten Ali Naci Küçük'e konuşan Şükrü Ergün, "Melo maç içinde kasıklarını gösterdi ve penaltı atışında bana İngilizce küfür etti" suçlaması hakkında, "Hakemin duymadığı küfrü sen nasıl duydun Volkan Demirel? Buna kimsenin inanacağını sanmıyorum. Hakem zaten bu küfrü duysa gerekli cezayı da keser ve raporuna yazar . Kısaca sahada kimsenin duymadığı küfrü kaledeki Volkan Demirel nasıl duymuş?" dedi.

"KİMİN KİMİ TAHRİK ETTİĞİ KAYIT ALTINDA"

Sarı-kırmızılı yönetici, Diğer ithamlarına gelince... 90 dakikayı en ince detayına çeken kameraların olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Maç içinde kimin kimi tahrik ettiği de zaten görüntü kayıtlarından belli oluyor. Melo’nun böyle bir görüntüsü var mı? Kimin olduğunu da biliyoruz herhalde…Kısaca biz her türlü bahaneyi üreteceklerini çok iyi biliyoruz. Bize göre bunları kimseye inandıramazlar" yorumunu yaptı.

'Volkan yeter artık, sus!'