Galatasaray'dan zafer fotoğrafı

Galatasaray'dan zafer fotoğrafı
Galatasaray'dan zafer fotoğrafı
Galatasaray'da teknik heyet ve futbolcular, bu yıl kazandıkları Süper Lig, Türkiye Kupası ve Süper Kupa'yla Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına poz verdi.

RADİKAL - Prandelli'yi gönderip, Hamza Hamzaoğlu'na Teknik Direktörlüğe getirdikten sonra Süper Lig'de Şampiyon olan, Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan ve son olarak Süper Kupa'yı müzesine götüren Galatasaray , antrenman öncesinde sarı kırmızılı teknik heyet ve futbolcular, bu yıl kazandıkları üç kupayla medyaya poz verdi. 

Galatasaray, Süper Lig'in ilk haftasında Medicana Sivasspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.  Sarı kırmızılı futbolcular, dar alanda çift kale maç gerçekleştirildi.  Bir hafta önce sol diz iç menisküsünden ameliyat olan Hamit Altıntop, havuzda koşu çalışmasının ardından salonda kuvvet çalışması üzerinde durdu. Süper Kupa maçı öncesindeki ısınma hareketleri esnasında sol el üçüncü parmak tendon yaralanması (malet finger) yaşayan Eray İşcan, yapılan özel bandajla antrenmanın bir kısmında yer aldıktan sonra kendisine verilen özel program dahilinde çalıştı. Galatasaray, Medicana Sivasspor maçı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.