Galatasaray'ı bekleyen tehlike!

Galatasaray'ı bekleyen tehlike!
Galatasaray'ı bekleyen tehlike!
Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Hollandalı oyuncunun sarı-kırmızılı takımdaki geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Menajer Guido Albers, sarı-kırmızılı kulübün, Wesley Sneijder'e olan ödemeleri tekrar gerçekleştirmediği taktirde, oyuncusunun serbest kalabilme riskini aldıklarını söyledi.

Hamit Altıntop: Harbiden söylüyorum...


NTV Spor Haber Müdürü Özgür Buzbaş'a konuşan Albers, Sneijder'in sözleşmesinin uzatılması yönünde kimseyle bir anlaşma yapmadıklarının altını çizerek, "Umarız yeni gelen yönetim, Wesley'in sözleşmesini üç yıl uzatmak ister. Eğer istemezlerse Galatasaray ile 2016 yılına kadar sözleşmemiz devam ediyor. Wesley, kulübü takımı ve taraftarı çok seviyor" ifadelerini kullandı.

"ÖDEMELERDE YAŞANAN GECİKMELER İLK DEĞİL"

Oyuncusunu finansal olarak korumak zorunda olduğunu vurgulayan menajer Albers, "Yetkililere eğer zamanında Wesley'in ödemelerini gerçekleştirmezlerse Sniejder'in serbest kalabilme riskini aldıklarını aktardım. Ödemelerde yaşanan gecikmeler ilk değildi. Geçen yılda bu konuda sorunlar oldu ancak yardımcı olduk. Ama bundan sonra bu konuda daha fazla ödün vermek istemiyoruz" dedi.

"ZAMANINDA ÖDEME YAPILACAĞINA DAİR SÖZ VERDİM"

Guido Albers, "Wesley'in kariyerine her gün odaklanmasını istiyorum. Ona kulübün zamanında ödeme yapacağına dair söz verdim. Şu an tüm ödemelerimiz yapıldı, umarım böyle devam eder. Wesley daha fazla gol atmak ve Galatasaray'ın dördüncü yıldızı takmasını istiyor" şeklinde konuştu.

Galatasaray'da acı itiraf : Avrupa'dan men edilebiliriz!