Galatasaray'ı kızdıracak pankart

Galatasaray'ı kızdıracak pankart
Galatasaray'ı kızdıracak pankart
Sarı-lacivertli taraftarlar, hem takımını destekledi hem de Galatasaray'ın 6-1'lik yenilgisi ile ilgili tezahüratlar yaptı.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda dün akşam yine alışılagelmiş görüntüler vardı... Her zamanki gibi tribünleri büyük ölçüde dolduran ve 90 dakika boyunca hiç susmadan takımına destek veren sarı-lacivertliler, ezeli rakipleri Galatasaray 'ı da dilinden düşürmedi.

Moussa'dan 'Sow'gilerle...


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Cimbom'un Real Madrid'e Türk Telekom Arena'da 6-1 mağlup olmasına atıfta bulunan Fenerbahçe taraftarı, zaman zaman Aslan'ı alaya alan tezahüratlarda bulundu. Sarı-lacivertlilerin, mücadele öncesi de ağırlıklı olarak bugün Beşiktaş ile kozlarını paylaşacak Cimbom'u konuşması dikkati çekti.

Stat çevresinde 10 TL'ye satılan Real Madrid atkıları büyük rağbet görürken, bir simitçi de dükkanının önünde, "Hasır 6 edenler, bel 6 vuranlar dikkat 6 bağımlılık yapar" yazılı bir pankart açtı.

Bu arada az sayıda Elazığspor da kendilerine ayrılan bölümden takımına destek verdi. Bordo-beyazlı futbolseverler, tribün demirine "Elazığ stadyum istiyor" yazılı bir pankart astı.

'Sol Açık'a saldırı

Yanal'dan Sow'a: İsimlerle ilgilenmeyiz