Galatasaray'ı kızdıran kaleci konuştu!

Galatasaray'ı kızdıran kaleci konuştu!
Galatasaray'ı kızdıran kaleci konuştu!
FBM Makina Balçova Yaşamspor kalecisi Engin Kaya, 9-1 mağlup oldukları Galatasaray maçı sonrası olay yaratan tweetlerini değerlendirdi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 9-1 yenilen FBM Makina Balçova Yaşamspor'un maçtan önce attığı tweetlerle Galatasaray 'ı hırslandırdığı öne sürülen kaleci Engin Kaya, "Maça bu kadar asılacaklarını tahmin etmiyorduk. Zaman olsaydı, daha fazlasını atacaklardı" dedi.

Balçova kalecisi 4 istedi, 9 yedi!


Fenerbahçeli olduğunu, tartışılan tweetleri Galatasaraylı arkadaşları için yazdığını belirten kaleci Engin, "Arkadaşlarımla twitter üzerinden birbirimize espri yaparız. Ben de haftalar önce Galatasaray, Başakşehir maçında 4 gol yiyince twitter'dan arkadaşlarıma geyik muhabbeti yaptım" diye konuştu.

İlk yarı 5-1 bittikten sonra Galatasaraylı futbolcuların kendilerine, "Medyaya öyle demeçler verirseniz sonuç da böyle olur" dediğini söyleyen genç file bekçisi, şöyle devam etti:
"Maçın ikinci yarısı oynanırken, Hamit Altıntop bile hala arkadaşlarına, (Saldırın) diyordu. Bizim kadromuzdaki 25 futbolcunun 16'sı ilk kez profesyonel ligde forma giyiyor. Sahaya çıkan ilk 11'imizin büyük bölümü 19-20 yaşındaydı. Kupada Balıkesirspor ve Elazığspor'u eleyince insanlarda haliyle bir beklenti oluştu. Ama Galatasaray'ın bu kadar hırslı oynayacağını ve maça bu kadar asılacağını beklemedik." (DHA)

Hamzaoğlu: Göreceğimi gördüm