"Galatasaray'ı şaşırtacağız"

"Galatasaray'ı şaşırtacağız"
"Galatasaray'ı şaşırtacağız"
Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, Cumartesi günü oynanacak Galatasaray maçı öncesi iddialı konuştu.

Halife YALÇINKAYA / SİVAS (DHA) - Kırmızı beyazlı takım, deplasmanda oynayacağı Galatasaray karşılaşmanın hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Roberto Carlos yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon çalışması ile başladı, çift kale maçla sona erdi.

Antremena milli takımlarının kadrosunda yer alan Aydın Karabulut, Cihan Özkara ve Rafik Djebbour katılmadı.

Roberto Carlos, her maçta olduğu gibi Galatasaray karşısında da oyun karakterlerini sahaya en iyi şekilde yansıtacaklarını vurgulayarak, "Galatasaray evinde oynadığı için favori gibi gözüküyor. Biz de orada iyi bir karşılaşma oynamak için sahaya çıkacağız. Bizi ilgilendiren şey Galatasaray'ın durumundan çok kendi durumumuz. Takımımızın nasıl çalıştığı ve nasıl mücadele ettiğidir. Bizim her takıma karşı çok iyi bir mücadele edecek gücümüz var. Bu karşılaşmada da iyi bir mücadele örneği sergileyeceğiz. İki büyük takımın karşılaşması olacak. İstanbul 'a Galatasaray'ı şaşırtmaya gideceğiz. İyi çalıştığınız zaman iyi sonuçlar geliyor. Takım olarak yapmamız gereken çok şeyler var. Zamanla her şey daha çok güzel olacak" dedi.

DİŞ TARAMASINDAN GEÇİRİLDİLER

Antrenman öncesi Sivas Ağız Diş Sağlığı Merkezi, futbolcuları ve Roberto Carlos'u diş taramasından geçirdi. Yerli futbolcuların bir çoğunun dişinde problem çıkarken yabancı futbolcularda sorun çıkmaması dikkati çekti.

Carlos'ta ise yoğun diş taşına rastlandı. Brezilyalı çalıştırıcının önümüzdeki günlerde diş merkezine giderek tedavi olacağı bildirildi.