Galatasaray'ı şaşırtan talep

Galatasaray'ı şaşırtan talep
Galatasaray'ı şaşırtan talep
Muslera atel takılıp Kopenhag ve Kadıköy'de oynatılacaktı. Uruguay, "İki baraj maçımız var Muslera'yı oynatmayın" diye devreye girdi.

Sarı-kırmızılılar, ayak parmağında kırık olan Fernando Muslera’yı iyileştirmeye çalışırken, bir de Uruguay Futbol Federasyonu ile kriz yaşıyor.

Cimbom'da büyük tehlike!


Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Sağlık heyetinin raporu doğrultusunda Muslera’ya '2 K' yani Kopenhag ve Kadıköy’de ayak parmağına atel takarak oynatma hesapları yapılırken, dünkü idmanda bu konuda ilk uygulama gerçekleştirildi. Muslera takılan atel ile salonda çalıştı. Teknik kadro da Şampiyonlar Ligi’ndeki Kopenhag ile ligde Fenerbahçe ile oynanacak maçlarda bu uygulamayı denemeyi kararlaştırdı. Ancak bu noktada da beklenmedik bir gelişme yaşandı.

KAMPI FLORYA’DA YAPACAKLAR

Devreye giren Uruguay Futbol Federasyonu, kampı Florya’da yapacaklarını hatırlatıp, "15 ve 19 Kasım’da Dünya Kupası’na katılabilmek için Ürdün ile baraj maçları oynayacağız. Sakatlığı sabit olan Muslera’nın, takımınızın önündeki iki maçta oynatılmamasını ve milli takımımıza sakatlığı ilerlemiş şekilde gönderilmemesini istiyoruz" uyarısı yapıldı.

G.Saray'a gözdağı; Kazanmak için...