Galatasaray'ı şoke eden olay!

Galatasaray'ı şoke eden olay!
Galatasaray'ı şoke eden olay!
Sarı-kırmızılı kulüpten habersiz taraftar ve kredi kartı çıkardılar. Hemen harekete geçen Galatasaray, Azerbaycan bankasını mahkemeye verme kararı aldı.

Azerbaycan’da Amrahbank isimli bir banka, sarı-kırmızılı kulübün izni, onayı ve haberi olmadan Galatasaray kredi kartını piyasaya sürdü.

Eboue parayla da gitmiyor!


Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Ambrahbank, Bakü’deki Türk ve sarı-kırmızılı ekibin taraftarı olan isimlerin ilgisini çekme adına, Galatasaray ve Neftçi Bakü kulüplerinin ortak birliği ile hazırlandığını ileri sürdüğü bir kredi kartı hazırladı. Azerbaycan’da yapılan tanıtımda, kart sahiplerine GS Store mağazalarından yüzde 10 ila yüzde 20 arasında indirimler, Galatasaray maçlarına uçuş fırsatları ve sarı-kırmızılı kulübe katkı sağlanacağı ifade edildi.

Bu kart basın açıklaması ile piyasaya sürüldükten sonra Galatasaray Kulübü haberdar oldu ve harekete geçti.

PAZARTESİ İHTARNAME ÇEKİLECEK

Galatasaray Kulübü'ne haber verilmeden çıkartılan taraftar kartı üzerine sarı-kırmızılılar, Amrahbank isimli Azerbaycan firmasına dava açacak. Pazartesi günü Azerbaycan bankasına ihtarname gönderecek olan Galatasaray Kulübü, bu konu Hukuk Kurulu'na rapor ederken, adli makamlarda hakkını arayacak.

Galatasaray TTNET ile işbirliği anlaşması imzalayacak