Galatasaray'ın Amrabat planı

Galatasaray'ın Amrabat planı
Galatasaray'ın Amrabat planı
Nordin Amrabat'ı Trabzonspor'a vererek, bordo-mavili kulübe Olcan Adın ve Burak Yılmaz transferlerinden kalan borcunu kapatmayı planlayan Galatasaray yönetimi, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun raporunu beklediği bildirildi.

TRABZON - Kayserisporlu Hakan Arıkan, Okay ve Alper'den sonra Kamerunlu oyuncu Stephane M'Bia'ya imza attıran Trabzonspor , Sportif Direktör Süleyman Hurma'nın takıma katılmasını çok istediği Galatasaray 'ın Faslı oyuncusu Nordin Ambarat konusundaki ısrarını sürdürüyor. Hurma, geçtiğimiz sezonu Malaga'da kiralık olarak geçiren Faslı futbolcunun, aradıkları hücuma dönük orta saha oyuncusu profiline uyduğunu savunuyor.

Galatasaray'ın, Amrabat'ı Trabzonspor'a vererek, Burak Yılmaz ve Olcan Adın transferlerinden kalan hesabı da kapatmayı amaçladığı belirtildi. Sarı-kırmızılı yönetimin, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun sunacağı rapordan sonra Trabzonspor'la masaya oturacağı ifade edildi.

Trabzonspor'un, Amrabat'ın bonservisi için yüksek fiyat istenmesi halinde kiralama yoluna gidebileceği öğrenildi. Ömür AVCI (DHA)