Galatasaray'ın başı Hajrovic ile dertte

Galatasaray'ın başı Hajrovic ile dertte
Galatasaray'ın başı Hajrovic ile dertte
Parasını alamadığı gerekçesi ile sözleşmesini tek taraflı fesheden Izet Hajrovic'in, Galatasaray'ı ayrıca FIFA'ya şikayet ettiği ortaya çıktı.

Ligin bitimi ile transfer taksitlerinin ödenmediğini ileri sürerek İstanbul 'dan ayrılan Izet Hayrovic'in, sözleşmesini erken feshetmesinden zararlı çıktığını öne sürerek, menajeri ile birlikte FIFA'ya başvurup, Galatasaray 'dan 4.6 milyon Euro ücret istediği bildirildi. 

Galatasaray, Boşnak oyuncunun bu hareketini şu açıklama ile KAP'a bildirdi:
"Şirketimize bugün yapılan tebligata göre, profesyonel futbolcu Izet Hajrovic'in avukatı tarafından FIFA'ya yazılı talepte bulunularak ödemelerin geç yerine getirilmiş olması dolayısıyla şirketimizden 4.6 milyon Euro tutarında erken fesih tazminatı talep edilmiştir. Şirketimiz tarafından ilgili duruma süresi içinde yazılı olarak yanıt verilecek ve her türlü hukuki yola başvurulacaktır." 

Bu açıklama ile Hajrovic'in artık Galatasaray'a dönmeyeceği de kesinlik kazanmış oldu. Sarı kırmızılı kulübün devre arasında transfer ettiği Boşnak oyuncu, sözleşmesindeki maddeye dayanarak tek taraflı feshetmişti. İSTANBUL, (DHA)