Galatasaray'ın golcüsü Bursaspor'da

Galatasaray'ın golcüsü Bursaspor'da
Galatasaray'ın golcüsü Bursaspor'da
Bursaspor, eski futbolcuları Trabzonsporlu Volkan Şen ve Galatasaraylı Sercan Yıldırım ile Manisasporlu Bekir Yılmaz'a imza attırdı.

BURSA- Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Bursasporlu taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Yönetim kurulunu ise Bursaspor Sportif Direktörü Barış Güçlü temsil etti. Antrenman sahasında gerçekleştirilen törende Volkan Şen ve Bekir Yılmaz ile 4,5 yıllık, Sercan Yıldırım'la da satın alma opsiyonlu sezon sonuna kadar kiralık sözleşme imzalandı.

Batalla'nın menajerinden "transfer" açıklaması


"BURSA'YI ÖZLEMİŞİM"

Yeşil-beyazlı takımda 16 numaralı formayı giyecek olan Volkan Şen, Kulüp Başkanı Erkan Körüstün ve İkinci Başkan Rıdvan Şen'e teşekkür etti.

"Bursaspor'a şampiyonluk yaşamak için geldim" diyen Volkan Şen, "Biz şampiyon olurken büyük bir aileydik. Bu ilgiyi gerçekten çok özlemişim. Tatsız bir olay yaşayıp Bursa'dan ayrılmıştım. Buraya 3 yıl sonra geldiğimde sizden aldığı destek beni mutlu etti. Bana Bursaspor kapısının ardına kadar açık olduğunu gösterdiniz. Benim ve Bursaspor için hayırlı olur. Buraya 26 yaşında olgun biri olarak döndüm. Bundan sonra sadece önüme bakıp bu formanın hakkını vermek istiyorum. Bursaspor'u özlediği şampiyonluğa hep birlikte ulaşacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

BEKİR: AYAKLARIM TİTREDİ

Manisaspor'dan transfer edilen Bekir Yılmaz, "Çok heyecanlıyım. Tüylerim diken diken oldu. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Burada olmamı sağlayan Başkanımız Erkan Körüstan ve 2'nci Başkanımız Rıdvan Şen'e çok teşekkür ediyorum. Sizlere şampiyonluğu önümüzdeki yıl hediye etmek için çok çalışacağım. Bana bundan sonra Bursalı Bekir derseniz daha mutlu olurum" ifadelerini kullandı.

Kazım'dan Galatasaray özrü


SERCAN: DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM"

Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiralık olarak Bursaspor'a gelen Sercan Yıldırım, "Bursaspor'a döndüğüm için çok mutluyum. Şu an çok farklı duygular yaşıyorum. Müthiş bir heyecan. Bursaspor'u yeniden şampiyon yapabilmek için buraya döndüm. Herkesin ön yargılarını kırarak başarıya ulaşacağıma inanıyorum. Sizleri gerçekten çok özlemişim" dedi.

Konuşmaların ardından Volkan Şen, Sercan Yıldırım ve Bekir Yılmaz, taraftarlarla bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

OZAN TUFAN'A YENİ SÖZLEŞME
Bursaspor, genç savunma oyuncusu Ozan Tufan'ın sözleşmesini 2018'e kadar uzattı.

Kulüp Başkanı Erkan Körüstan, Tufan'ın hem kişiliğiyle hem de futboluyla herkese örnek bir futbolcu olduğunu belirterek, "İnşallah Bursaspor'da daha çok başarılı günlere imza atacaktır. Ben, buna gönülden inanıyorum. Bursaspor, böyle futbolcuları kazanmaya devam edecektir" dedi.

Ozan Tufan, Bursaspor formasıyla çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Altyapıdan beri 10 yıldır Bursaspor forması giyiyorum. Bu formayı terletmeye sonuna kadar devam edeceğim. Çok heyecanlıyım. Başkanımız Erkan Körüstan'a ve Barış Güçlü ağabeyime mukavelemi uzatmamda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. Cemal EKENTOK-SELAHATTİN BUDAKOĞLU (DHA)

Bursa'da gündem Marques