Galatasaray'ın Hamit Altıntop kararı

Galatasaray'ın Hamit Altıntop kararı
Galatasaray'ın Hamit Altıntop kararı
Sarı-kırmızılı yönetim, milli futbolcu Hakan Balta ile de sözleşme yenilemek isterken, Hamit Altıntop ve Emre Çolak için acele etmeyecek.

Galatasaray 'da sezon sonunda sözleşmeleri bitecek Wesley Sneijder ile nikah tazelendi. Gözler, Mayıs ayında mukaveleleri sona erecek Hakan Balta, Hamit Altıntop ve Emre Çolak'a çevrildi.

Sneijder Galatasaray'la sözleşmesini 2018'e kadar uzattı

NTV Spor'un haberine göre; sarı-kırmızılı yönetim, Hakan Balta'nın geçen sezonun ikinci yarısından bu yana gösterdiği performanstan oldukça memnun. Tecrübeli futbolcu ile sezon devam ederken masaya oturmayı düşünen Galatasaray, 2 yıllık yeni sözleşme yapmayı planlıyor. Bugüne kadar Galatasaray ile 196 maça çıkan 32 yaşındaki oyuncu için teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da olumlu görüş belirtti.

Galatasaray kariyerinde yaşadığı sakatlıklar nedeniyle inişli çıkışlı bir performans ortaya koyan Hamit Altıntop için henüz karar verilmedi. Dizinde yaşadığı problem sebebiyle ameliyat olan tecrübeli futbolcunun sahaya dönüşü ve performansı, sözleşme için belirleyici olacak. Bu sezon Galatasaray'dan yıllık 2 milyon 750 bin Euro kazanan başarılı futbolcudan, takımda kalması halinde indirime gitmesi istenecek.

Semih Kaya ile birlikte son yıllarda Galatasaray altyapısından çıkan 2 oyuncudan biri olan Emre Çolak, zor bir dönemden geçiyor. Atletico Madrid maçında taraftarların protesto ettiği genç futbolcu son haftalarda fazla forma şansı bulamıyor. Antrenmanlarda teknik ekibin özel olarak ilgilendiği Emre Çolak, yeniden takıma girmek amacında. Yönetimin sözleşme uzatmak istediği Emre'nin geleceği, Hamzaoğlu ile sezon içinde yapılacak görüşmeden sonra netlik kazanacak.

Ontivero gol atabiliyormuş!