Galatasaray'ın ilginç Grosskreutz planı!

Galatasaray'ın ilginç Grosskreutz planı!
Galatasaray'ın ilginç Grosskreutz planı!
Transferin son günü İstanbul'a getirilen Kevin Grosskreutz'a lisans çıkarmak için FIFA'ya başvuruda bulunan Galatasaray'ın, görevine son verilen kulüp çalışanının itirafının yer aldığı sürpriz bir belge ile savunma yapacağı iddia edildi.

Sarı-kırmızılı yönetim, Kevin Grosskreutz’a lisans çıkartmak için Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'ne (FIFA)  resmi başvuru yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) aracılığıyla yapılan başvuru sonrasında FIFA, söz konusu itirazı görüşmeyi kabul etti.

Muslera'nın çilesi büyük!

Sporx.com'da yer alan habere göre; transferin son günü FIFA'ya imzasız belgeyi gönderen kulüp çalışanı Uğur Yıldız'ın, "Bu hatayı ben kasten yaptım" sözlerinin yer aldığı belirtildi. Telegol sunucusu Serhat Ulueren, bu bilgiyi aldığını ve olayın Uğur Yıldız'ın üzerine yıkılacağını söyledi.

Galatasaray Kulübü'nden aldığım bilgiyi paylaştığını vurgulayan Serhat Ulueren, "Bunu söylemesen iyi olur demişlerdi ama haber haberdir. Uğur Yıldız'dan bir belge alacaklar. 'Bu hatayı sehven değil kasıtlı olarak yaptım' yazısı FIFA'ya sunulacak. Yani olayı Uğur'un üzerine yıkmak üzere bir teori var. Uğur, 'Mağdur Galatasaray Kulübü' diyecek. Böylece FIFA'dan oyuncunun oynatılması için izin istenecek. Son plan bu. Uğur kasıtlı mı yapmıştır o da ayrı bir soru" ifadelerini kullandı.

Tomas Ujfalusi'den geç gelen itiraf