Galatasaray'ın Sinan Bolat kararı

Galatasaray'ın Sinan Bolat kararı
Galatasaray'ın Sinan Bolat kararı
Yediği hatalı gollerle sarı-kırmızılı taraftarların sabrını taşıran Sinan Bolat, Eskişehirspor maçının kadrosunda yer almayınca, oyuncunun menajeri yönetimle bir araya geldi.

Galatasaray 'ın sezon başında Porto'dan kiraladığı Sinan Bolat, Eskişehirspor maçının kadrosuna alınmadı. Bu gelişme üzerine milli kalecinin menajeri, sarı kırmızılı idarecilerle görüşerek, oyuncusunun kadroda düşünülmemesi durumunda gelen teklifleri değerlendirebileceklerini söyledi.

İtalya'dan Galatasaray'a kötü haber!


"HAMZAOĞLU, SİNAN'DAN MEMNUN"

Radyospor'un haberine göre; Galatasaray yönetimi, Sinan Bolat'ın devre arasında gitmesini istemediklerini belirterek, menajerin teklifini geri çevirdi. Taraftarların tepkisini çeken kaleci için "Sürekli oynamayan kalecinin arada sırada talihsiz goller yemesi çok normal. Sinan'ın çalışmalarından son derece memnunuz. Takımda kalmasını istiyoruz. Hamza Hamzaoğlu, bu maçta Eray İşcan'ı görmek istedi. Bu nedenle Sinan kadroda yer almıyor. Ancak Sinan'la ilgili bir şüphesi yok. Fernando Muslera ve Sinan'ı dinlendirmek istedi. Sinan'ın devam etmesini istiyor" dediler.

Öte yandan kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in de, Sinan'la ilgili olumlu rapor verdiği öğrenildi.

ÜÇ SÜPER LİG KULÜBÜ TALİP OLDU

Sinan Bolat'a bu dönem içerisinde 3 Süper Lig kulübü talip oldu. Hollanda'dan Heerenveenn ve İngiltere 'den Charlton Athletic kiralık olarak Sinan'ı transfer etmek istedi.

Galatasaray'a Eboue piyangosu