Galatasaray'ın Sneijder kararı!

Galatasaray'ın Sneijder kararı!
Galatasaray'ın Sneijder kararı!
Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Juventus Kulübü'nün, Hollandalı futbolcunun transferine ilişkin girişimini görüşmek üzere Galatasaray yönetimiyle bir araya geldi. Sarı-kırmızılı yönetim, oyuncu hakkındaki kararını Albers'e söyledi.

Galatasaray yönetimi ile Wesley Sneijder'in menajeri arasında yapılan görüşme sona erdi. Sarı-kırmızılılar, manejer Guido Albers'e "Kesinlikle Sneijder'i satmayı düşünmüyoruz. 4. yıldızı hedefliyoruz ve bu yolda Sneijder'e ihtiyacımız var. Kendisi takımımızın en önemli oyuncusu. Juventus'un teklifini, herhangi bir talebini de kabul etmiyoruz" dedi.

Yönetim, sözleşmenin uzatma durumunun ise ancak sezon sonunda görüşüleceği vurguladı.

Ontivero'nun sözleşmesi feshedildi

"JUVENTUS 20 MİLYON EURO VERMEDİ"

NTV Spor'da yayınlanan '14/16' programına bağlanan Sneijder'in menajeri, Hollandalı futbolcunun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray yönetiminin kendisine, Sneijder'i kesinlikle bırakmak istemediklerini belirttiğini söyleyen Albers, Hollandalı yıldızın sarı-kırmızılı takımda mutlu olduğunu ifade etti.

Sneijder'in 1,5 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu dile getiren Albers, "Galatasaray'a Finansal Fair Play konusunda yardımcı olabileceğimi düşünerek bu transferin konusunu açmıştım. Ödemeler konusunda bir sorun yok, yapılmış durumda. Sneijder'in sözleşmesinde 20 milyon Euro maddesi var. Ancak Juventus bu tutarı ödeyemeyeceğini iletti. Galatasaray da bunun dışında Sneijder'i satmak istemediğini söyledi. Sneijder'e Juventus dışında başka bir kulüpten herhangi bir teklif yok" ifadelerini kullandı.

Müthiş takas! Olcan'a karşılık Yekta