Galatasaray'ın yeni golcüsü Podolski

Galatasaray'ın yeni golcüsü Podolski
Galatasaray'ın yeni golcüsü Podolski
Hamza Hamzaoğlu, sağ gösterip sol vurmaya hazırlanıyor. Burak Yılmaz'ın yokluğunda Umut Bulut'u oynatacağı düşünülen sarı-kırmızılı hoca, formsuz Lukas Podolski'yi ileri uçta kullanmayı planlıyor.

Galatasaray ’a geldiği günden bu yana bekleneni veremeyen Alman yıldız Lukas Podolski, Spor Toto Süper Lig 'in 6'ıncı haftasında Cumartesi günü oynanacak Gaziantepspor maçında santrfor olarak denenebilir.

Hamza Hamzaoğlu için şok iddia!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Burak Yılmaz’ın sakatlığı nedeniyle bu role Umut Bulut’un soyunacağı düşünülürken, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun kafasında farklı bir plan kurduğu öğrenildi. Formsuz Podolski’yi ileri uçta kullanıp, onun pasör ve bitirici yeteneğinden faydalanmak isteyen 45 yaşındaki teknik adam, forvet arkasında Wesley Sneijder’i, sol kanatta da Yasin Öztekin’i kullanmayı düşünüyor.

Sağ kanat konusunda ise henüz son karar verilmedi. Bu bölgede Umut da denenebilir, Sabri Sarıoğlu da o bölgeye çekilebilir. Emre Çolak’ın affedilerek 11’e alınması da seçenekler arasında bulunuyor.

Galatasaray'da Burak Yılmaz gerçeği