Galatasaray'ın yeni sponsoru

Galatasaray'ın yeni sponsoru
Galatasaray'ın yeni sponsoru
Sarı-kırmızılı kulüp ile moda markası W Collection arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerçekleşen imza töreninde; Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Candan Erçetin, W Collection Genel Müdürü Gökay Erol ve Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan yer aldı.

Fatih Terim için top federasyonda


Candan Erçetin, "Galatasaray Spor Kulübü olarak birbirinden değerli sponsorlarımız arasına W Collection gibi modern ve dinamik bir markayı daha eklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. W Collection ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği ile Profesyonel Futbol A Takımı oyuncularımız ve tüm branşlarımızdaki teknik ve idari kadro üyelerimizin takım elbiseleri artık W Collection olacak. Bizim için özellikle sporcularımızın şık görünmesi önemli. Bu anlamda yenilikçi ve kaliteli çizgisiyle W Collection ürünlerinin Galatasaray markasına uygun olduğunu düşünüyoruz. Kendilerine Galatasaray ailesine hoş geldiniz diyor ve ortaklığımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Galatasaray ile işbirliğinden ötürü büyük gurur duyduklarını belirten W Collection Genel Müdürü Gökay Erol, "Her gün biraz daha beğenilen genç tarzıyla, bugün genç profesyonellerin moda markası konumuna gelen W Collection, 12 yıl önce çıktığı bu serüvende ülkemize ve gençlerimize katkı sağlayacak farklı spor alanlarında çeşitli projelere destek verdi. Bunların başında özellikle son üç yıldır İstanbul Boğazı’nda düzenlediğimiz W Collection Sailing Cup Bosphorus geliyor. Türkiye ’nin en tanınan markalarının başında gelen Galatasaray’a sponsor olmak oldukça heyecan ve gurur verici. Bugün imzaladığımız bu anlaşmanın hem Türk sporuna, hem Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyoruz. Ümit ediyorum W Collection Galatasaray takımına katacağı şıklığın yanında uğur da getirir" diye konuştu.

Elmander'in 'Kanarya' olmasının bedeli!

Florya'da Terim tezahüratları