Galatasaray'ın yıldızı o teklifi açıkladı

Galatasaray'ın yıldızı o teklifi açıkladı
Galatasaray'ın yıldızı o teklifi açıkladı
Devre arasında ismi Flamengo ve Milan ile anılan Galatasaray'ın Brezilyalı sol beki Alex Telles, devre arasında ülkesinden transfer teklifi aldığını söyledi.

Teknik direktörlük görevine Hamza Hamzaoğlu'nun gelmesinin ardından yükselişe geçen Alex Telles, Brezilya'da bir radyo istasyonuna yaptığı açıklamada, devre arası transfer döneminde aldığı teklifi itiraf etti.

Burak Yılmaz takımla çalıştı


Ülkesinden Flamengo'nun kendisiyle temaslarda bulunduğunu belirten Sambacı, "Flamengo benimle iletişime geçti. Menajerim, Felipe Ximenes (Flamengo'nun CEO'su) ile görüştü. Ancak Galatasaray beni bırakmak istemedi. Türkiye 'de yöneticiler tekliften memnun kalmayınca, takımda kalmam gerekti. Bunu şu anda konuşmak hoşuma gitmiyor, benim için önemli olan oynadığım futbolun beğenilmesi ve şu anda memnunum" ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE DERBİSİ...

Gremio ile Internacional arasındaki 'Grenal' derbisi ile Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki derbiyi de karşılaştıran 22 yaşındaki oyuncu, "Galatasaray-Fenerbahçe derbisi daha büyük. İki takım da üst düzey oyunculara sahip. Oyuncuların dizlerini titreten bir mücadele. Maçın oynanacağı hafta farklı başlıyor. Bu hikayenin kulüp ve taraftarlar için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

İşte Malaga'nın Amrabat kararı