Galatasaraylı oyuncu yoğun bakımda

Galatasaraylı oyuncu yoğun bakımda
Galatasaraylı oyuncu yoğun bakımda
Sarı-kırmızılı kulüp, 22 sayı ile Olympiakos maçında sahanın en skoreri olan Jawai'nin yoğun bakıma alındığı açıklandı.

Boyun travması geçiren Galatasaray Liv Hospital'ın Avustralyalı oyuncusu Nathan Jawai yoğun bakıma alındı. Şube Koordinatörü Murat Özyer, yaptığı açıklamada, 'Ciddi bir şey yok, her şey yolunda' dedi.

Aslan salladı ama yıkamadı

İLK AÇIKLAMA: BAŞ DÖNMESİ, KOLUNDA VE BACAĞINDA UYUŞMA

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Dün oynanan Galatasaray Liv Hospital–Olympiakos maçı sonrası, oyuncumuz Nathan Jawai baş dönmesi, sol kolunda ve bacağında uyuşma şikayetiyle Liv Hospital Hastanesi'ne götürülmüştür. Yoğun bakımda izlemeye alınan Nathan Jawai’nin tetkikleri devam etmektedir.

Oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

ÖZYER: CİDDİ BİR ŞEY YOK

Galatasaray Basketbol Şube Kooridinatörü Murat Özyer, yıldız oyuncunun son durumu hakkında, "Olympikaos maçında çenesine gelen darbeden dolayı boynunda travma var. Doktorların incelemesi devam ediyor. Ciddi bir şey yok. Gece saat 1:30'da geldik buraya. Yoğun bakımda 48 saat kadar gözlem altında olması gerekecek. Her şey yolunda gözüküyor. Umut ediyorum en kısa sürede bizimle olur" şeklinde konuştu.

Özyer, oyuncunun fazla kilolarının ve yoğun antrenmanlar yapmasının söz konusu rahatsızlıkta etkili olup olmadığı sorusuna, "Bizim sponsorumuz Liv Hospital. Yani iyi bir sağlık ekibimiz var. Her sporcuda sağlık sorunları olabilir. Denetim altında yapılan konular bunlar. Bunlar büyük sıkıntı teşkil etmiyor" yanıtını verdi.

'Biz yapamadık, onlar yaptı'

GALATASARAY'DAN İKİNCİ AÇIKLAMA: BOYUN TRAVMASI

Rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren Galatasaray Liv Hospital oyuncusu Nathan Jawai'nin boyun travması geçirdiği duyuruldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Sporcumuz Nathan Jawai, dün oynanan Olympiakos maçı sırasında çenesine aldığı darbe sonucunda boyun travması geçirmiştir. Oyuncumuz Liv Hospital'da yoğun bakımda gözlem altına alınmıştır. Hastanın genel durumu iyidir" denildi.

Drogba taraftara hayran kaldı