Galatasaraylı oyuncuya hepatit teşhisi

Galatasaraylı oyuncuya hepatit teşhisi
Galatasaraylı oyuncuya hepatit teşhisi
Galatasaray Daikin'in yıldızı Montano'ya hepatit teşhisi konulduğu öğrenildi. Kolombiyalı sayı makinesi, sezon sonuna kadar takımla olamayacak.

İSTANBUL - Sarı-kırmızılı kulüp, voleybol takımında sakatlığı bulunan oyuncularla ilgili bilgilendirme yaptı.

Ayrıntı verilmeden Madelaynne Montano'nun ciddi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya olduğu belirtilirken, "Sporcularımızdan Madelaynne Montano, ikamet ettiği Yunanistan'da geçirdiği devre arası tatilinin son günlerinde ciddi bir sağlık sorunu ile karşılaşmıştır. Sporcumuzun yaşamakta olduğu bu üzücü sağlık durumu nedeniyle, kendisinin sezon sonuna kadar takımımızla sahalarda olması öngörülmemektedir. Sporcumuza acil şifalar diliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Kolombiyalı oyuncuya hepatit teşhisi konulduğu ve bu yönde tedavisine başlandığı öğrenildi.

RABADZHIEVA VE NİHAN GÜNEYLİGİL'İN DURUMLARI

Galatasaray Daikin'in CEV DenizBank Şampiyonlar Ligi'ndeki Azerrail Bakü maçında sakatlanan ve uzun süre takımdan uzak kalan Dobriana Rabadzhieva'nın, Bulgaristan Milli Takımı'yla FIVB Dünya Şampiyonası grup elemlerinde sahaya çıktığı, devre arasının bitimiyle beraber sağlık ekibinin sürekli kontrolü altında sahada yer alacağı aktarıldı.

Ayrıca, geride kalan haftada antrenman sırasında sakatlanan Nihan Güneyligil'in kontrollerinde ise bacak alt adalesinde yırtık tespit edildiği açıklanarak, "Sporcumuzun tedavisi yoğun biçimde sürdürülmektedir. Gördüğü tedaviye şu ana kadar olumlu yanıt veren Nihan Güneyligil'in, Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt karşısında oynanacak maçta forma giyip giymeyeceği maç günü belli olacaktır. Sporcumuzun deplasmanda CEV DenizBank Şampiyonlar Ligi'ndeki Cannes maçında sahadaki yerini alması öngörülmektedir" ifadeleri kullanıldı. (AA)