Galatasaraylı taraftarlar serbest

Galatasaraylı taraftarlar serbest
Galatasaraylı taraftarlar serbest
Sarı-kırmızılı kulüp, Kopenhag maçı sonrası Danimarka polisi tarafından gözaltına alınan 3 Galatasaray taraftarının son durumuyla ilgili duyuru yaptı.

Galatasaray İletişim Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:
"5 Kasım 2013 tarihinde oynanan Kopenhag-Galatasaray Şampiyonlar Ligi karşılaşması sonrasında gözaltına alınan 3 Galatasaraylı taraftarının mahkeme çıkarılması dolayısıyla, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, dün akşam Danimarka'ya gitmiştir.

Sayın Lutfi Arıboğan'dan aldığımız bilgiye göre, bugün yapılan ilk duruşmada, Mehmet Karahan isimli taraftarımız serbest bırakılmıştır. Daha sonraki duruşmalarda ise önce Cihan Balı, ardından Ali Büyükdoğan isimli taraftarlarımız serbest bırakılmıştır."

Sneijder 'önce Galatasaray' dedi


ARIBOĞAN: TARAFTARIMIZA DESTEĞİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK

Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, "Bizim taraftarımız en iyi taraftardır. Burada da Cihan'ın suçsuz bulunması hem bizi hem de taraftarımızı sevindirdi. Biz onları desteklemek için buradayız ve taraftarımıza olan desteğimiz her zaman devam edecek. Ayrıca taraftarımıza böyle maçlarda daha sakin olmalarını rica ediyorum" şeklinde konuştu.

Cimbom'da yine yeniden Hagi

Ancelotti'nin derdi Galatasaray