Gareth Bale'dan transfer açıklaması

Gareth Bale'dan transfer açıklaması
Gareth Bale'dan transfer açıklaması
Real Madrid'in Galli yıldızı Gareth Bale, İspanyol kulübünde çok mutlu olduğunu ve Manchester United'a gitmeyi düşünmediğini söyledi.

ANKARA - Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlenen "Dubai Football Challenge" organizasyonunun ardından ülke basınına konuşan Gareth Bale, ara transfer döneminde Manchester United'a transfer olacağı yönündeki iddiaları yanıtladı.

Transfer söylentilerini yalanlayan 25 yaşındaki oyuncu, "Manchester United'a gitmek mi? Madrid'te çok mutluyum, kentini ve havasını çok sevdiğim yerdeyim. Kontratım 2019'da sona erecek ve şimdiden yenilemeyi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Real Madrid 'te birçok kupa kazanmayı hedeflediğini vurgulayan Bale, "2014 benim adıma harika geçti. Mükemmel oyuncularla yan yana oynadım ve birçok kupayı planladığımız gibi kaldırmayı başardık. Umarım daha da iyi performans sergileyerek yeni başarılar elde edebiliriz ve her şeyimi kulübüme verebilirim" değerlendirmesinde bulundu.

Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez de daha önce yaptığı açıklamada, "Transfer teklifini değerlendirmeye dahi almayacağımız bir isim varsa o da Bale'dir. 150 milyon avro değil, 300 milyon avroya dahi satmayı düşünmüyoruz" ifadelerini kullanmıştı. (AA)