Gaziantepspor hedef büyüttü

Gaziantepspor, yarın sahasında oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürürken, kulüp basın sözcüsü...

GAZİANTEP - Gaziantepspor, yarın sahasında oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürürken, kulüp basın sözcüsü Akif Ekici, "Çok zor bir 90 dakika olacağının bilinci içindeyiz. Bu maçı kazanarak 3 puana merhaba demek istiyoruz" açıklamasını yaptı.
Ekici, Gaziantepspor'un bu sezona daha güçlü bir kadro ile girdiğini, zamanla kadronun lige iyice ağırlığını koyacağına inandığını belirterek şöyle konuştu: "Gaziantepspor her sezon ligde zirveye oynamış, bunun için mücadele etmiş bir ekiptir. Lige iyi hazırlandık, eksik mevkilere en iyi oyuncuları transfer ettik. Zaten geçtiğimiz sezondan gelen oturmuş bir kadromuz var. Genç ve tecrübeli kadromuz ligde, UEFA ve Türkiye Kupası'nda iddiasını sürdürecek. Özellikle UEFA'da bu kez birkaç turu birden geçmek istiyoruz."
Galatasaray'ın bir Avrupa takımı olduğuna, iyi bir kadro yaptığına dikkati çeken Ekici, şöyle devam etti: "Galatasaray güçlü, tecrübeli bir ekip. Şampiyonlar Ligi ön elemesinde CSKA Sofya önünde iyi bir oyun sergiledi. O nedenle bu sonuca göre karşımıza daha motive olmuş şekilde çıkacaklar. Gaziantepspor'un mevcut kadrosu Galatasaray'ı yenecek güçte. Biz de zirve için oynuyorsak, özellikle kendi sahamızda kaybetmemek zorundayız. Hedefimiz ve düşüncemiz galibiyet yönünde. Galatasaray'ı yenerek önümüzdeki karşılaşmalara daha moralli çıkmak istiyoruz. Kazanmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz." (Spor Servisi)