Gaziantep'te Zenga dönemi kısa sürdü

Gaziantepspor, İtalyan teknik adam Walter Zenga ile anlaşarak sözleşmesini karşılıklı feshetti. Kupada İstanbul BB ile oynanan maçın ardından, ailesiyle birlikte Dubai'ye tatile giden Zenga'nın...

GAZİANTEP - Gaziantepspor, İtalyan teknik adam Walter Zenga ile anlaşarak sözleşmesini karşılıklı feshetti. Kupada İstanbul BB ile oynanan maçın ardından, ailesiyle birlikte Dubai'ye tatile giden Zenga'nın, ara transfer dönemi için yönetime liste verdiği, ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir takımla görüştüğü öğrenildi. Bu görüşmenin yönetimde hoşnutsuzluk yaratması üzerine kulüp yönetimiyle bir araya gelen Zenga ile karşılıklı olarak sözleşmenin feshedilmesine karar verildiği ve Zenga'ya herhangi bir tazminat ödenmeyeceği açıklandı.
Gaziantepspor yönetiminin bu gelişme üzerine yeni teknik adam arayışı içine girdiği, Denizlispor'dan ayrılan Gaziantepspor'un eski teknik direktörü Faruk Hadzıbegiç, Erdoğan Arıca ve Raşit Çetiner ile görüştükleri belirtildi. Kırmızı-Siyahlıların bugün bu üç teknik adamdan biriyle sözleşme imzalaması bekleniyor.