Gekas iddiasına yanıt

Gekas iddiasına yanıt
Gekas iddiasına yanıt
Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, Gekas'ın Grasshoppers'a transfer olacağı şeklinde ortaya iddiaların gerçek dışı olduğunu söyledi.

KONYA - Güven Öten, Theofanis Gekas'ın yeşil beyazlı formayı giymekten mutlu olduğunu söyledi. Yıldız oyuncunun, ikinci yarıya devre arası kampında takımla hazırlandığını vurgulayan Öten, "Kendisi, 'Konyaspor'a nasıl katkı sağlayabilirim?' düşüncesiyle çalışmalarını sürdürmektedir" dedi.

Öten, Gekas'ın, ortaya atılan iddialardan habersiz olduğunu belirterek, şöyle konuştu:
"Theofanis Gekas'ın başka bir takıma transfer olacağı iddiaları saçma ve komiktir. Gekas'ın İsviçre 'ye gittiği ve imza attığı iddialarının çıktığı dakikalarda, kendisiyle otel lobisinde çay içiyorduk. Oyuncumuz, takımdan ve kulübümüzden memnundur. Ne oyuncunun kendisi ne de menajeri bu iddialardan habersizdir. Hafta sonu takımın kaldığı otelde birlikteydik. Oyuncumuz, antrenmanlara katılıyor, ikinci yarı hazırlıklarını büyük bir hırsla sürdürüyor. Hayal ürünü olan iddialara taraftarlarımızın itibar etmemelerini istiyorum. Takımımız gayet iyi motivasyonu yüksek. İnşallah ikinci devre bizim için iyi geçecek."

Öte yandan Torku Konyaspor'un Antalya 'daki devre arası hazırlık kampı devam ediyor. Güne sabah antrenmanı ile başlayan yeşil beyazlılar, kondisyon ağırlıklı çalışmalarını sürdürüyor. Takımdan ayrı çalışan Ali Turan'ın da 3 gün sonra takımla çalışmalara katılacağı öğrenildi. (AA)